Navštivte naše nové kurzy

kurzováníKurzování jsou lidé, kteří se chtějí dozvědět.
Kurzování jsou lidé, kteří se nebojí změny.
Kurzování jsou lidé, kteří se rozhodnou sdílet.
Kurzování, to jste Vy.

Představujeme Vám celek zážitkových setkání pro všechny lidi, kteří chtějí něco změnit. Ať už se jedná o změnu malou nebo velkou, v osobním životě nebo v práci, změna je znak pokroku a rozvoje. A právě pro všechny, kteří chtějí jít kupředu, kteří nechtějí jen pasivně přijímat, ale rádi by se také aktivně zapojili, jsou určena naše setkání.

Můžeme naše setkání nazývat diskuzí, workshopem, přednáškou nebo jakkoli jinak. Důležité je, abychom společně vytvořili takové prostředí, které bude vhodné pro změnu a růst. Růst všech, kteří přijdou a kteří přidají ruku k společnému dílu.

Inspirovala nás čtveřice témat, která se více či méně dotýkají života každého z nás. Souhlasíte s tím, že si nejvíce pamatujeme události, které jsme zažili na vlastní kůži? Jedinečným způsobem se nás dotkly a získaly si tak své místo v našem nitru. Prožitek je i cílem našeho kurzování. Nejde tedy o běžné přednášky, kde se jen sedí a pasivně poslouchá. Společně budeme zažívat, cítit, mluvit, křičet, tvořit, ochutnávat, hýbat se.….

Pojďme život nasávat se vším co k němu patří a užít si vše, co nám nabízí. Nechejme se obohatit, překvapit. Využijme jej k vlastnímu růstu. Přijďte i Vy a prozkoumejte to, co Vás zajímá. Přidejte se a vytvořte spolu s námi kreativní atmosféru, přidejte do společné pokladnice Vaše zkušenosti a rozšiřme si obzory navzájem. Těšíme se na Vás každé úterý od v čase 17.00 až 20.00 hodin v prostorách Global Management Studio s.r.o. na adrese Slovákova 2, Brno.

Cena jednoho kurzu je 349 Kč. Přivedete-li si „parťáka“ 299 Kč.

Přihlašování do kurzů bude probíhat telefonicky nebo mailem.

Kontaktní osoba: 

Petra Fiedlerová

mail: petra.fiedlerova@globalmanagement.cz

tel.: +420 773 993 775

Sledujte nás na našem webufacebooku!

 

Pokud chcete dostávat pravidelné informace o připravovaných kurzech, přihlaste se k odběru!

 

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět